Co pro Vás můžeme udělat?

Kadeřnické služby

Kadeřnické služby pro dámy, pány i děti. Střiháme dle nejnovějších trendů, ale i zaběhlou klasiku. Vše co si přeje zákazník, zákaznice, je možně realizovat po společné konzultaci.

Používáme kvalitní profesionální kosmetiku zn. INDOLA, DAVINES, DUSY, TIGI, WELLA a BIONE.


Wellness vlasový rituál

Pokud milujete pocit, když vám kadeřník umývá vlasy, měla byste vyzkoušet unikátní vlasový rituál od kadeřnictví Pačego. Toto wellness ošetrení v podobě olejové masáže a další péče, za použití zcela přírodních, organických produktů, představuje nejen originální zážitek pro vaše vlasy, ale i duši.

Podívejte se na video, které ukazuje jak vlasový rituál probíhá a co od něj můžete čekat.


Mobilní kadeřnictví

Protože někteří zákazníci preferují soukromí a klid v pohodlí svého domova, nabízíme také službu mobilního kadeřnictví. Vše po telefonické domluvě.

Mobilní služby rádi využívají i senioři s omezenou pohyblivostí. Většinou uvítají, že nemusí nikam cestovat, kadeřnice přijede za nimi domů.


Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika vyráběná pro kadeřníky je vysoce účinná. Rádi Vám poskytneme možnost tyto přípravky používat i doma. Poradíme Vám, které přípravky jsou vhodné přímo pro Vaše vlasy. Používáme kosmetiku zn. Indola, Davines, Dusy, Tigi, Wella a Bione.


Proměny

Kadeřnictví PAČEGO pořádá den proměn. Tedy kompletní týmový servis, zahrnující změnu účesu (vč. barvy), make-up, styling a fotografie "PŘED" a "PO". V galerii se podívejte na uskutečněné změny, které dokáží změnit celý život :-).

Jednostná cena: 2900,- Kč